SIMP SIMP SIMP
SIMP SIMP SIMP
 
Noworoczne spotkanie członków Koła Terenowego SIMP w Chojnowie

      17 stycznia 2013 r. w restauracji "Ceglany Dworek" w Chojnowie odbyło się spotkanie noworoczne członków Koła Terenowego SIMP w Chojnowie. Uroczystość prowadził przewodniczący Zbigniew Metanowski, składając życzenia noworoczne.
Spotkanie rozpoczęło się od złożenia życzeń jubilatom: kol. Aleksandrowi Kopciowi - z okazji 80 urodzin i kol. Włodzimierzowi Boczkowi - z okazji 75 urodzin. Serdeczne gratulacje złożono również kol. Tomaszowi Stegientowi z okazji narodzin córeczki.
W dalszej części spotkania przewodniczący przedstawił sprawozdanie z działalności Koła Terenowego SIMP w Chojnowie za rok 2013. Następnie przedstawił plan działania koła na rok 2013.
      W trakcie spotkania wręczono legitymacje i odzanki nowym członkom naszego koła: kol. Zbigniewowi Gradzińskiemu oraz kol. Piotrowi Adamczakowi. Kol. Ryszard Kaczyński przedstawił sytuację ekonomiczną koła.
      Po obradach spotkanie uświetniła prelekcja pt. "Uzbekistan - na Jedwabnym Szlaku", wygłoszona przez Wojciecha Drzewickiego (podróżnika, chojnowianina, doktora nauk geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego).
      Druga część spotkania odbyła się przy uroczystej kolacji. Przy akompaniamencie kol. Alojzego Skóry na akordeonie śpiewano kolędy.


* * * * *
* * * * *
* * *    
fot. P. Kiwacz
SIMP

Aktualizacja: 06.04.2018
 

Copyright© 2007-2018 by SIMP Chojnów